ВИЙШЛИ ОНОВЛЕННЯ ЛІНІЙКИ SCHER-KHAN MOBICAR ДЛЯ MAZDA

  • 30 серпня 2019 13:34:10

ДАВНЕЕ ПАРТНЕРСТВО

Бренд SCHER-KHAN давно і успішно співпрацює з офіційними дилерами марки MAZDA. На постійній основі з'являється ПО для адаптації нових охоронних систем до актуальних моделей. Так, наприклад, на системах SCHER-KHAN MOBICAR 1, 2, A, B реалізована можливість безключового обходу іммобілайзера по CAN-шині при функціонуванні автозапуску на моделях MAZDA 3, MAZDA 6, MAZDA CX-5 і MAZDA CX-9.

АКТУАЛЬНІ ОНОВЛЕННЯ

Нещодавно були оновлені CAN-прошивки охоронних систем SCHER-KHAN MOBICAR 1, 2, 3, A, B для автомобіля MAZDA 3 BP 2019 року, а також додані карти монтажу цих моделей. На даний момент ведуться роботи по реалізації безключового обходу штатного іммобілайзера для даного автомобіля, а поки в якості обхідника іммобілайзера використовується модуль CARMEGA BIS-140. Ця універсальна модель служить для організації функції автоматичного запуску двигуна на автомобілях всіх марок, обладнаних системою запуску RFID (радіочастотна ідентифікація), з механічним замком запалювання або кнопкою START-STOP.

 

УПРАВЛІННЯ І ДІАГНОСТИКА З МОБІЛЬНОГО ПРИСТРОЮ

Управляти системами SCHER-KHAN MOBICAR 2 і SCHER-KHAN MOBICAR B на автомобілях MAZDA можна не тільки за допомогою звичного брелока, але і за допомогою сполученого з системою мобільного пристрою (смартфона або планшета). З мобільного гаджета через Bluetooth доступні управління і настройка більшості функцій, що реалізуються за допомогою брелока, але в більш наочному форматі. Для системи SCHER-KHAN MOBICAR 3 також реалізована функція управління і контролю за допомогою SMS-повідомлень і команд в голосовому меню по каналу GSM-зв'язку.

 

ПРОСТОТА РОБОТИ ДЛЯ УСТАНОВНИКІВ

Вся документація і ПО, необхідні для установки систем лінійки SCHER-KHAN MOBICAR містяться в програмі «Конфігуратор SCHER-KHAN MOBICAR». Її можна завантажити безкоштовно на порталі . У програму вже внесені всі необхідні оновлення для коректної установки систем SCHER-KHAN MOBICAR на автомобіль Mazda 3 BP 2019.