SCHER-KHAN MOBICAR: «ПЛАН ПЕРЕХОПЛЕННЯ » ДЛЯ RENAULT

  • 30 серпня 2019 14:30:47


ПОВНИЙ ФУНКЦІОНАЛ

Раніше випущене ПО вже дозволяло повністю реалізувати на автомобілях RENAULT KAPTUR і ARKANA практично всі охоронні, сервісні та комфортні функції систем лінійки SCHER-KHAN MOBICAR. Серед них: налаштування турботаймера, включення автозапуску системи триразовим натисненням закриття штатного ключа, відстеження по CAN показань тахометра, одометра і спідометра, рівня палива, ступеня натискання педалей акселератора і гальма, управління центральним замком та інше.

ПЕРЕХРЕСНИЙ SLAVE-РЕЖИМ

При бажанні автовласник може включити SLAVE-режим. Він реалізований по шині CAN і підтримує перехресне управління брелоками, тобто після постановки на охорону зі штатного брелока режим охорони вимикається від системи і навпаки. Якщо при активованому SLAVE-режимі провести штатний автозапуск, система залишиться під охороною, режиму тривоги не виникне. Якщо ж відкривати машину штатним брелоком, автомобіль затихне, система зніметься з режиму охорони, машина відкриється. Якщо в процесі штатного автозапуску відкрити двері, багажник, капот, включити зовнішнє запалювання, машина затихне, а система перейде в режим тривоги. Також реалізована підтримка режиму SLAVE для багажника (при наявності кнопки відкриття багажника на штатній картці).

БЕЗКЛЮЧОВИЙ ОБХІД ІММОБІЛАЙЗЕРА

Крім того, підтримується опція безключового обходу штатного іммобілайзера. Ця технологія дозволяє за допомогою програмних засобів обійтися при реалізації функції автозапуску без установки додаткового обладнання у вигляді обхідника штатного іммобілайзера. Власнику автомобіля не потрібно думати про придбання додаткового ключа або чіпа: досить встановити і налаштувати охоронну систему з лінійки SCHER-KHAN MOBICAR

ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ

Додатковим рівнем захисту в системах SCHER-KHAN MOBICAR В, 2 і 3 служить можливість використання смартфону автовласника в якості мітки ідентифікації. Так, функція «Захист при крадіжці брелока» блокує відключення охорони з брелока, якщо смартфон власника не знаходиться поруч з автомобілем. А якщо ввімкнено «Іммобілайзер», зловмисник не зможе почати рух без мобільного пристрою власника. Наявність брелока і штатного ключа не має значення: немає смартфона - немає запуску.


ПЕРЕХОПЛЕННЯ ЗАПАЛЮВАННЯ
 

«Ізюминкою на торті» в новій версії прошивок 2.7 для автомобілів RENAULT KAPTUR і ARKANA стала підтримка зворотного «перехоплення запалювання» в автозапуску. Для її реалізації потрібно автомобіль, що знаходиться в автозапуску, зняти з режиму охорони і при наявності штатного ключа-карти натиснути на кнопку START / STOP (або вставити карту в слот). В результаті розблокується кермо, натисканням на педаль гальма відключиться автозапуск, і управління перейде до автомобіля без відключення двигуна. Аксесуари перейдуть в останній працючий стан.

Крім надання комфорту водієві, ще й збережені охоронні функції автомобіля - «перехоплення» неможливе за відсутності ключа-карти. Функція реалізована для всіх систем SCHER-KHAN MOBICAR прошивкою CAN (додаткових підключень не потрібно), може також бути доступна на вже раніше встановлених системах після заміни прошивки CAN. Нові прошивки і техкарти доступні в безкоштовній програмі «Конфігуратор SCHER-KHAN MOBICAR».