Інновації

Кожен наш користувач має свої потреби в охороні автомобіля, запити та можливості. Торгова марка SCHER-KHAN пропонує автомобільні охоронні рішення SCHER-KHAN і телематичні охоронні системи SCHER-KHAN UNIVERSE для особистого та комерційного транспорту. Охоронна система повинна підходити Вашому автомобілю, відповідати Вашим уподобанням і містити ті функції, які Ви хотіли б отримати в обов'язковому порядку. Коли Ви вибираєте автомобільну охоронну систему, то дотримуйтеся основних принципів.

SCHER-KHAN - ми бережемо те, що Ви любите!

ЧОМУ SCHER-KHAN?

SCHER-KHAN - розвиток охоронних рішень.

SCHER-KHAN розвивається і розроблює нову продукцію і технології. Розширюється асортимент і ряд продуктів. Поліпшуються характеристики систем. Флагманські двосторонні моделі можуть працювати на дальності до 3000 метрів в поєднанні з унікальними функціями, комфортом і багатоступінчастою охороною.

SCHER-KHAN - це завжди інноваційні рішення.

Новим напрямком на ринку охорони для автомобілів стали телематичні охоронні системи SCHER-KHAN UNIVERSE. Тепер власник може бачити місце розташування свого автомобіля в режимі онлайн на екрані комп'ютера або смартфона. Він може віддавати команди і керувати SCHER-KHAN UNIVERSE, навіть тоді, коли перебуває на іншому континенті.

SCHER-KHAN - це завжди комплексні рішення.

Ми розробляємо захист автомобіля від різних загроз. Наші користувачі позбавлені необхідності розбиратися в тонкощах способів викрадень, тому SCHER-KHAN здатна впоратися з будь-якими методами і надійно захистити Ваш автомобіль від замахів.

SCHER-KHAN максимально різноманітні системи.

У кожного нашого користувача існують свої потреби в охороні автомобіля, запити та можливості. Тому рішення SCHER-KHAN модельних лінійок SCHER-KHAN MOBICAR, SCHER-KHAN UNIVERSE, SCHER-KHAN MAGICAR, SCHER-KHAN LOGICAR відносяться до різних цінових категорій і пропонують різноманітний сервісний функціонал. А кожна система може бути запрограмована відповідно до бажань і смаків власника.

ЯК ЗАХИСТИТИ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ?

СИСТЕМА SCHER-KHAN, ЯКА МАЄ ДВОСТОРОННІЙ ЗВ'ЯЗОК І ВИРІШУЄ ВІДРАЗУ КІЛЬКА ЗАВДАНЬ:

SCHER-KHAN попереджає власника про події.

На брелок-комунікатор приходять тривожні повідомлення, якщо вдарили машину, відкрили двері, капот, намагаються занурити її на евакуатор і т.п. До теперішнього моменту елітні моделі SCHER-KHAN можуть підтримувати зв'язок на відстані до 3000 метрів.

CHER-KHAN блокує запуск двигуна.

Тобто вона не дозволяє запустити двигун, навіть якщо стороння людина проникла в салон і вона має ключ запалювання. Системи мають можливість організувати два блокування різного типу, що дозволяє значно посилити безпеку.

Ексклюзивні охоронні функції SCHER-KHAN.

Двокрокове зняття з режиму охорони – це надійний захист від викрадення, навіть при такому несприятливому розвитку подій, як крадіжка ключа і брелока. Якщо активувати цю функцію після натискання кнопки зняття з режиму охорони , то потрібно з брелока ввести персональний код. Існує можливість поставити систему на режим охорони зовсім без брелока. Наприклад, функція стане в нагоді під час відпочинку на пляжі.

Телематична ОХОРОННА СИСТЕМА SCHER-KHAN UNIVERSE:

Новий рівень захисту.

Реалізован контроль об'єкта в режимі онлайн в телематичних охоронних системах SCHER-KHAN UNIVERSE. Спостереження ведеться з супутників відразу двох систем ГЛОНАСС і GPS, тому показник похибки мінімальний - 2,5 метра.

Контроль.

Інженери SCHER-KHAN подбали, щоб термінали відображення місця розташування були максимально мобільними і завжди знаходилися під рукою у власника. Тому було написано спеціальний додаток для смартфонів SK Universe (для Google Play і App Store).

ПОВІДОМЛЕННЯ.

Якщо виникає тривога або аварія, то власнику надходить автоматично повідомлення незалежно від відстані, на якому він знаходиться від автомобіля. SCHER-KHAN UNIVERSE також зв'яжеться з усіма особами або службами, які власник вважав за потрібне поставити в інформаційний перелік .

Захист.

SCHER-KHAN UNIVERSE також виконує роль іммобілайзера. Керування цією функцією відбувається автоматично за допомогою мініатюрного брелока-мітки.

SCHER-KHAN UNIVERSE надзвичайно захищена від інтелектуальних способів злому. Передача даних від автомобіля на віддалений сервер ведеться по захищеному каналу, при цьому застосовується закритий протокол, тобто задіяні дві лінії оборони.

Зрозуміло, що захищені і команди брелока-мітки, які потрапляють в ефір. По-перше, вони передаються на частоті 2,4 ГГц, що вже є дієвим захистом. По-друге, в SCHER-KHAN UNIVERSE використовується двосторонній обмін, який кодується за алгоритмом AES-128.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБИРАТИ SCHER-KHAN?

ВИБІР ОХОРОННОЇ СИСТЕМИ - СПРАВА ІНДИВІДУАЛЬНА.

Охоронна система повинна підходити Вашому автомобілю, відповідати Вашим уподобанням і містити ті функції, які б Ви хотіли отримати в обов'язковому порядку . Наприклад, турботаймер або автоматичний запуск двигуна. І ми впевнені, що серед моделей SCHER-KHAN обов'язково знайдеться та система, яку можна буде запрограмувати і налаштувати, так що б вона відмінно підійшла до Вашого сценарія використання автомобіля.

Актуальні моделі SCHER-KHAN обладнані вбудованими CAN-модулями, які відносяться до апаратних засобів, необхідних для підключення до сучасних автомобілів.

Крім того, під усяку модель автомобіля для кожної системи SCHER-KHAN прописується спеціальна мікропрограма (прошивка), яка дозволяє охоронній системі успішно взаємодіяти з бортовими пристроями автомобіля.