Відповіді на питання SCHER-KHAN UNIVERSE

відповідь:

В особистому кабінеті необхідно перевірити рядок запиту балансу. Особистий кабінет> Установки> Конфігуратор. У графі «SIM-карта пристрої» перевірити рядок «Запит балансу по номеру»:

для SIM-карти VODAFONE має стояти * 101 #.

для SIM-карти LIFE має стояти * 111 #.

для SIM-карти KYIVSTAR має стояти * 111 #.

відповідь:
Замініть батарейку в мітці UNIVERSE. Якщо такої можливості немає, то за допомогою командера увійдіть в голосове меню системи UNIVERSE і виберіть пункт «Дозволити поїздку». Далі знадобиться введення PIN-коду, який вказаний на карті користувача системи UNIVERSE.
відповідь:
Ви можете отримати цю інформацію, наприклад, ось тут:перейти за посиланням
відповідь:
Звертайтеся, будь ласка, в один з наших офіційних сервісів. Їх контакти вказані на цій сторінці:Контактні дані, Технічна підтримка:+380(63)450-62-32
відповідь:
Останнє оновлення додатка SCHER-KHAN UNIVERSE було вийшло 7 грудня 2018 року.
відповідь:
У новій версії оновився дизайн інтерфейсу і додався ряд функцій, таких як заклад нового автомобіля, налаштування в повному обсязі, поновлення прямо з програми; груповий доступ до автомобілів з розмежуванням прав; висновок панелі дозвону при відсутності інтернет-з'єднання; дані про штрафи і вартість поїздки та інше.
відповідь:
Використовуйте для входу в систему свою поштову адресу (замість логіна) та пароль. Звертайте увагу на регістр поштової адреси.
відповідь:
Виконайте відновлення пароля за допомогою нового мобільного застосування.
відповідь:
Виконайте додавання нового пристрою в додаток.
відповідь:
Актуальний номер телефону лінії техпідтримки: +380(63)450-62-32. Необхідно самостійно змінити колишній номер на новий прямо в додатку.
відповідь:
Поставте необхідні значення в налаштуваннях програми та збережіть їх.
відповідь:
«Помилка GSM» - це повідомлення про зміну базової станції. Ми відключили непотрібну інформацію в стрічці подій і подібні повідомлення не повинні більше відображатися. Щоб уточнити, що призводить до повідомлення про відкриті двері, потрібен серійний номер Вашого пристрою.
відповідь:
Поки її функції виконують екрани з основними змінами, які з'являються при першому запуску. Додавання повноцінної інструкції планується в майбутньому.
відповідь:
Поверенення до попередньої версії додатка неможливе.
відповідь:
На головному екрані є три зелені точки. Натискання на відповідну область відкриває додатковий екран керування. Кнопка захисту від захоплення відображається на екрані «Двигун» при русі автомобіля. Сайт знаходиться в стадії бета-тестування, ми додамо в додаток опції , які сподобаються користувачам коли закінчаться тести.
відповідь:
Ми тимчасово відключили збереження налаштувань на пристроях, в яких це небезпечно без попереднього оновлення ПЗ. Це і призводить до відображення помилки. Оновлення ПО для таких пристроїв з'явиться найближчим часом.
відповідь:
Рекомендуємо надавати доступ до геолокації. Таким чином Ви зможете бачити на карті себе по відношенню до автомобіля і побудувати маршрут до нього, якщо Ви залишили його в незнайомому місці. Проте, ми змінимо екран так, щоб геолокація була необхідною.
відповідь:
Потрібен серійний номер Вашого пристрою, щоб діагностувати проблеми автозапуску і перевірити якість зв'язку.