Відповіді на питання SCHER-KHAN MOBICAR

відповідь:
Системи лінійки Scher-Khan Mobicar забезпечують надійний захист від інтелектуального злому, завдяки наявності системи кодування, що має індивідуальне підтвердження кожної команди, яка заснована на стандарті шифрування AES-128. Це один з найбільш криптостійких (стійких до злому) стандартів у всьому світі. А компактні розміри процесорного блоку дозволяють розмістити його у важкодоступному місці. Крім того, цифрові датчики удару, нахилу і переміщення дозволяють реєструвати удари по кузову і колесам автомобіля, а також можуть фіксувати зміну кута нахилу автомобіля (якщо виникає спроба евакуації) або його рух. Чутливість датчиків регулюється дистанційно за допомогою брелока-комунікатора. При цьому рівень чутливості кожного датчика задається індивідуально.
відповідь:
Радіообмін ведеться на частоті 868 МГц, що дозволяє домогтися високого рівня захисту від перешкод і впевненої дальності зв'язку - 2000 м (прийом) / 1200 м (передача).
відповідь:
Всі. Для більшості автомобілів використовується технологія безключового обходу штатного іммобілайзера. Таким чином, усувається необхідність використовувати штатний ключ або чіп «в залізі».
відповідь:
Автозапуск досягається за певної температури в салоні, за часом, за розкладом, по напрузі в електромережі автомобіля (при розрядці акумулятора), за командою з брелока, з мобільного додатка зі смартфона (для систем Mobicar 2 і Mobicar B), з зовнішнього, додатково встановленого пристрою.
відповідь:
При різкому гальмуванні (зміні швидкості більше 20 км / ч в секунду) в автомобілі автоматично включається аварійна сигналізація і відкривається центральний замок.
відповідь:
На даний момент в цю лінійку входять наступні системи: Mobicar 1, Mobicar 2, Mobicar A і Mobicar B.
відповідь:
Mobicar 2 і Mobicar B мають можливість керування і налаштування зі смартфона автовласника. У порівнянні з системою Mobicar 2, в Mobicar B змінена схемотехніка блоку і видозмінений брелок. Функціонал обох систем ідентичний. У комплекті 2.0, на відміну від 1.0, також є кінцевик капота, реле і сирена.
відповідь:

Коротка відеопрезентація доступна на офіційному Youtube-каналі торгової марки Scher-Khan:

відповідь:
Основні функції доступні через мобільний додаток: керування системою, зміна налаштувань, перегляд даних, сканер помилок OBDII (пошук можливих помилок), використання смартфона як брелока і мітки, режим «вільні руки», режим захисту від крадіжки брелока, інтерактивна інструкція.
відповідь:
Додаток працює з системами Mobicar 2 і Mobicar B.
відповідь:
Додаток призначений для роботи зі смартфона через Bluetooth на ОС Android і iOS.
відповідь:
Додаток функціонує з будь-якого мобільного пристрою, який відповідає специфікації Bluetooth 4.0 і вище, з операційною системою iOS (версія 8.0 і вище) або Android (версія 4.4 і вище)
відповідь:
Додаток доступний для безкоштовного скачування на: iTunes і на Google Play .
відповідь:
Для обміну інформацією між Mobicar 2 або Mobicar B і мобільним пристроєм використовується бездротове з'єднання через Bluetooth. Максимальна відстань обміну даними з даного каналу становить 50 метрів (за результатами проведених тестів).
відповідь:
У комплект входить один брелок, плюс окремо можна докупити і прописати другий. Охоронні системи лінійки Scher-Khan Mobicar можна встановити на сучасні автомобілі з CAN-шинами, у яких в базовій комплектації вже є два штатних ключа. Виходить, що у автовласника всього три ключа від машини. Плюсом системи Mobicar 2 і Mobicar B являється те, що в якості брелока сигналізації використовують смартфон власника.
відповідь:
Якщо сталася втрата або крадіжка брелока, то для аварійного зняття з режиму охорони, а також для прописування нового брелока використовується індивідуальний PIN-код, який автовласник може змінювати на свій розсуд. Також на системах Mobicar 2 і Mobicar B існує режим захисту від крадіжки брелока.
відповідь:
Якщо знати PIN-код системи, то можна ввести його за допомогою кнопки на антенном модулі. Система дозволить поїздку.
відповідь:
З однією системою можна сполучити до 4 мобільних пристроїв. Одночасно можна керувати тільки з одного пристрою.
відповідь:
«Конфігуратор Mobicar» - це безкоштовний додаток для настільних ПК і ноутбуків під керуванням ОС Windows, яке використовується при установці і налаштуванні охоронних систем лінійки Scher-Khan Mobicar. Додаток призначений для кваліфікованих установників і фахівців офіційних дилерських центрів.
відповідь:
Інформацію про можливості останньої версії програми дивіться тут: посилання .
відповідь:
Додаток доступний для безкоштовного скачування за цим посиланням .
відповідь:

Коротку відеоінструкцію користування послугою дивіться тут:

відповідь:
Точну вартість дізнавайтеся у офіційних місцях продажу (автосалонах) і в сертифікованих установчих центрах:Контактні дані, Технічна підтримка:+380(63)450-62-32
відповідь:
Ці дані доступні в спеціалізованому безкоштовному додатку CAN-Інфо для мобільних пристроїв під керуванням iOS і Android. Його можна завантажити на: iTunes і на Google Play.
відповідь:
Для оперативного вирішення питань, що виникли звертайтесь на гарячу лінію Scher-Khan: Контактні дані, Технічна підтримка:+380(63)450-62-32
відповідь:
Звертайтеся, будь ласка, в один із наших офіційних сервісів. Їх контакти Контактні дані, Технічна підтримка:+380(63)450-62-32
відповідь:
  • Видаліть парні пристрої в системних налаштуваннях.
  • Перезавантажте телефон і / або вимкніть і включіть Bluetooth в системних налаштуваннях.
  • Спробуйте ще раз встановити сполучення за допомогою додатка Mobicar.
  • У складних випадках можна спробувати після п. 2:
  • Увійти в системні налаштування з'єднання по Bluetooth.
  • Перевести Mobicar в режим сполучення, запам'ятати або записати 6-значний код сполучення.
  • Виконати «Пошук пристроїв» в системних налаштуваннях з'єднання Bluetooth телефону.
  • Натиснути на те що з'явилося в результатах пошуку пристрою Mobicar та після запрошення ввести код сполучення в системному вікні.
  • Відкрити програму Mobicar і запустити процедуру відмінювання: вона повинна закінчитися успішно без нового введення коду сполучення. Увага : режим сполучення на брелоку Mobicar не переривати.

Слід враховувати, що режим сполучення в Mobicar триває 2 хвилини.

відповідь:
Замініть елемент живлення. Якщо несправність збережеться, то зверніться в офіційний сервіс бренду Scher-Khan. Контактні дані, Технічна підтримка:+380(63)450-62-32
відповідь:
При втраті або поломки брелока вимикання режиму охорони здійснюється за допомогою введення PIN-коду. Заводський PIN-код вказаний на зворотному боці першого аркуша обкладинки данного керівництва і корпусі процесорного блоку. 1. У режимі «Охорона» відкрийте двері і система Scher-Khan Mobicar 2 одразу перейде в режим тривоги. 2. Введіть поточний PIN-код. Для цього натисніть кнопку на антенном модулі кілька разів відповідно першій цифрі PIN-коду. Пауза в натисканнях більше 5 сек. завершує введення цифір. Введення першої цифри підтвердиться сигналом зумера. Індикатор стану системи на антенном модулі на секунду згасне, а потім почне швидко блимати. 3. Повторіть пункт 2 для інших цифр коду. Введення останньої цифри PIN-коду підтвердиться сигналом зумера. Scher-Khan Mobicar 2 вимкне режим охорони зі звуковими і світловими сигналами підтвердження. 4. При введенні невірного значення PIN-коду вимикання режиму охорони не відбудеться. (Продовжиться режим тривоги). Якщо невірний PIN-код введено 3 рази, то можливість аварійного вимикання режиму охорони блокується на 30 хвилин.
відповідь:
Відеоінструкції викладені нижче на цій сторінці, і навіть в спеціальному плейлисті на : офіційному Youtube-каналі бренду SCHER-KHAN Україна