Відповіді на питання SCHER-KHAN MAGICAR

відповідь:
Останні нові системи цієї лінійки - Magicar 13 і 14. Їх переваги: дальність двостороннього симетричного зв'язку досягає до 3000 м, а також система шифрування відбувається за каналом MAGIC CODE ™ PRO 4 на базі одного з найнадійніших у світі стандартів кодування - AES-128; висока стабільність зв'язку здійснюється за рахунок роботи на малозавантаженій частоті - 868 МГц; наявність цифрового 3D-датчик удару, нахилу, переміщення, який сповіщає власника оперативним повідомленням у випадку спроби крадіжки коліс або евакуації, а також інших посягань на автомобіль; наявність широкого набору додаткових функцій комфорту і сервісу, а також функції автозапуску; наявність багатофункціонального 5-кнопкового брелока-комунікатора з зарядкою і ЖК-дисплеєм, що підтримує російськомовні текстові повідомлення, а також брелок без дисплея (всього в одну систему можна прописати 3 брелока - з дисплеєм або без).
відповідь:
Перш за все, вартістю. Також Magicar 13 має функцію автозапуску за замовчуванням, а Magicar 14 - опціональний автозапуск, тобто ця функція вимагає додаткових підключень і обладнання, яке докуповується окремо. В іншому ці дві системи ідентичні, аж до того, що брелоки систем Magicar 13 і 14 повністю взаємозамінні.
відповідь:
Це можливо, якщо додатково придбати та установити GSM-модуль, так як вхід для запуску від GSM-модуля у сигналізацій Magicar є. Однак таким чином можна буде реалізувати лише частину функцій керування системою.
відповідь:
а) Замінити батарейку; б) Провести процедуру аварійного зняття з охорони (якщо сигналізація в режимі охорони) і заново запрограмувати брелок в пам'ять сигналізації.
відповідь:
  • Запрограмуйте брелок заново в пам'ять сигналізації.
  • Процедура описана в Керівництві користувача:
  • Для Scher-Khan Magicar 13/14 на стор. 64
  • Для Scher-Khan Magicar 11/12 на стор.69
  • Для Scher-Khan Magicar 10 на стор. 58
  • Для Scher-Khan Magicar 9 на стор. 70
  • Для Scher-Khan Magicar 7s / 8s на стор. 65
  • Для Scher-Khan Magicar 6 на стор. 47
  • Для Scher-Khan Magicar 5 на стор. 58
відповідь:
Дізнатися, чи збігається кодування. Це можна зробити, якщо звірити літерні символи в номері старого і нового брелока.
відповідь:
Функція автозапуску за замовчуванням є на моделях Magicar , які мають непарну нумерацію: наприклад, Magicar 7, 9, 11, 13. Моделі, які мають парну нумерацією, наприклад, Magicar 6, 8, 10 - функція автозапуску відсутня. В якості додаткової опції підключення автозапуску можливо в системах Magicar 12 і 14.
відповідь:
Якщо мова йде про автозапуск щодо подій (за часом, температурою повітря в салоні, бортовому напрузі) для систем Magicar 7, 9, то рекомендуємо ознайомитися з цією інформацією: перейти за посиланням Даний алгоритм можна застосувати і для систем Magicar 11, 12. Тут містяться рекомендації по налаштуванню автозапуску для систем Magicar 13 і 14: перейти за посиланням
відповідь:
У більшості випадків мова йде про автомобіль з механічною коробкою передач, для якого необхідно точно дотримати всі умови резервування автозапуску. Про те, що якесь із умов не виконано, система повідомляє помилкою №5 (п'ять моргань аварійної сигналізації після серії з трьох моргань).
відповідь:
Є кілька алгоритмів резервування автозапуску на автомобілі з МКПП. Наприклад, для системи Magicar 13 вони докладно описані в інструкції на сторінці 54.
відповідь:
В даній ситуації зверніть увагу на помилку, яку показує брелок сигналізації. У керівництві по експлуатації до сигналізації знаходиться параграф «Діагностика причин невдалого автоматичного запуску». Звірте номер помилки з наведеної в керівництві таблицею.
відповідь:
Час роботи автоматичного запуску двигуна регулюється функцією в меню програмування №1. Для систем Magicar 11/12/13/14 це функція 1-7, для систем Magicar 7/9 це функція 1-12.
відповідь:
Не тільки можна, а й треба. Як часто в спеку водії думають про прохолоду в салоні автомобіля! І сідати в прохолодний автомобіль, безумовно, приємно! Про особливості автозапуску влітку дивіться тут:
відповідь:
Включений режим VALET - сервісний режим (синій світлодіод горить постійно). Необхідно його відключити.
відповідь:
Сервісний режим VALET для систем Magicar 13/14 включається з брелока в «меню блоку». Для систем Magicar 7 - 12 потрібно натиснути кнопки I + III разом коротко. На всіх системах даний режим включається в стані «знято з охорони».
відповідь:
Не включено запалювання. Запис брелоків відбувається при включеному запалюванні.
відповідь:
Включення / відключення звукових сигналів сирени при постановці в режим охорони і при знятті для систем Magicar 13/14 виконується з брелока в «меню блоку». Для систем Magicar 7 - 12 потрібно натиснути кнопки I + II разом коротко.
відповідь:
Дві головні умови для входу в меню програмування сигналізації: сигналізація повинна бути знята з охорони і запалювання повинно бути вимкнено.
відповідь:
Необхідно відключити функцію «Вільні руки».
відповідь:
Сервісний режим «Вільні руки» для систем Magicar 13/14 включається з брелока в «меню блоку». Для систем Magicar 7 - 12 потрібно натиснути кнопки II + III разом на 2 секунди. На всіх системах даний режим включається в стані «знято з охорони».
відповідь:
У систем Magicar 13/14 регулювання датчика удару, а також датчика нахилу здійснюється дистанційно за допомогою брелока з «меню блоку». У системах Magicar 7 - 12 потрібно дістатися до датчика удару і проводити регулювання безпосередньо на ньому. Відключається датчик удару в цих системах шляхом натискання кнопок I + IV разом коротко.
відповідь:
Спробуйте замінити батарейку в брелоку і заново запрограмувати брелок в пам'ять сигналізації. Процедура нескладна і повністю описана в керівництві. Якщо не виходить запрограмувати самостійно, зверніться на гарячу лінію Scher-Khan за номером +380(63)450-62-32 та разом з майстром по телефону запрограмуйте брелок.
відповідь:
Інструкції для систем Magicar 5, 6, 7s, 8s, 9, 10, 11, 12, 13, 14 та ін. Можна скачати тут:Розділ документації
відповідь:
Контакти найближчих до Вас настановних центрів і місць продажів можна дізнатися на цій карті:Контактні дані
відповідь:
Точну вартість дізнавайтеся в конкретному установчому центрі або автосалоні.
відповідь:
Звертайтеся, будь ласка, в один з наших офіційних сервісів. Їх контакти вказані на цій сторінці:Контактні дані
відповідь:
Стандартна процедура зняття з охорони виконується згідно керівництву по експлуатації для кожної конкретної системи сигналізації окремо. Інструкції викладено у вільному доступі тут:Розділ документації
відповідь:
Стандартна процедура програмування брелоків виконується згідно керівництву по експлуатації для кожної конкретної системи сигналізації окремо. Інструкції викладено у вільному доступі тут:Розділ документації